Przejdź do głównej zawartości

(nie)zepsuta

Robię te wszystkie rzeczy
Których obiecałam nie robić
Złe rzeczy
Popełniam wciąż te same błędy
Potrafię spieprzyć
Wystarczy że na mnie spojrzysz
Tak
Potrafię zniszczyć to co stworzyłam
Nie możesz mnie naprawić
Wciąż będę kłamać
Żeby ktoś inny miał spokojny sen
Nigdy nie sądziłam
Że tak ciężko oddycha się
Z głową pod wodą
Wodospad problemów 
Zagłusza mój krzyk
I wiem
Wiem że Cię potrzebuję
Bardziej niż wcześniej
Ale Ty już zatonęłaś
Patrzę na moją historię z daleka
Nie możesz winić mnie za próbowanie
Boisz się że zniknę
I to właśnie zrobię
Bo nigdy nie byłam zepsuta
I może wcale już Cię nie potrzebuję

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

CZUJĘ STRACH

 Kolejny już raz nie pozwalasz mi zasnąć. Przed oczyma cały czas mam Twoją twarz, słyszę każde Twoje słowo. Czuję strach. Burzysz moją skorupę, którą budowałam od lat. Chcesz ściągnąć moją maskę, chcesz, żebym przestała grać. Chcesz zobaczyć prawdziwą mnie, więc czuję strach. Przeraża mnie to, co czuję, nigdy nie sądziłam, że można czuć tak wiele. Czuję strach, bo budzisz moje najdziksze instynkty, budzisz moje skryte pragnienia. Czuję strach, bo nie chcę widzieć Cię za sobą, nie chcę podążać za Tobą. Chcę, żebyśmy byli obok. Czuję strach,  bo jak możemy być obok, skoro nie potrafimy nawet rozmawiać. Czuję strach, bo Cię kocham. Czuję strach, dlatego uciekam... Nie gonisz za mną. Nie chcesz? Nie jestem warta gonienia? A może... Czy Ty też czujesz strach?

inna

 Piszę, żeby odnaleźć siebie, ale kiedy się zgubiłam? Czy jestem tym, kim być chcę? Czy boję się swoich pragnień? Dlaczego walczę ze wszystkimi? Gryzę się w język, tłumię część mnie w środku. Jestem tykającą bombą. Żałuję tak wielu rzeczy. Potrafię tylko przepraszać, nie uczę się na błędach. Nie rozumiem samej siebie, czy mogę liczyć na to, że ktoś inny zrozumie? Możesz pytać czy jestem szczęśliwa, a ja mogę kłamać. Chcę kłamać tak długo, dopóki nie usłyszę prawdy. A może to ja powinnam był prawdziwa? Wystarczyłoby 20 sekund odwagi....