Przejdź do głównej zawartości

ZAWRACAM

 Światła zbyt jasne

By móc spojrzeć

Oślepiają mnie

Więc zawracam


Piszę do Ciebie

Nawet o tym nie wiesz

Bo odwagi mi brak

Więc zawracam


Cały czas

Odwracam wzrok

Spoglądam w przeszłość

Wciąż zawracam


Chcę żebyś wiedział

Ale słów mi brak

Chowasz dłoń

Nie czekasz już

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

CZUJĘ STRACH

 Kolejny już raz nie pozwalasz mi zasnąć. Przed oczyma cały czas mam Twoją twarz, słyszę każde Twoje słowo. Czuję strach. Burzysz moją skorupę, którą budowałam od lat. Chcesz ściągnąć moją maskę, chcesz, żebym przestała grać. Chcesz zobaczyć prawdziwą mnie, więc czuję strach. Przeraża mnie to, co czuję, nigdy nie sądziłam, że można czuć tak wiele. Czuję strach, bo budzisz moje najdziksze instynkty, budzisz moje skryte pragnienia. Czuję strach, bo nie chcę widzieć Cię za sobą, nie chcę podążać za Tobą. Chcę, żebyśmy byli obok. Czuję strach,  bo jak możemy być obok, skoro nie potrafimy nawet rozmawiać. Czuję strach, bo Cię kocham. Czuję strach, dlatego uciekam... Nie gonisz za mną. Nie chcesz? Nie jestem warta gonienia? A może... Czy Ty też czujesz strach?

inna

 Piszę, żeby odnaleźć siebie, ale kiedy się zgubiłam? Czy jestem tym, kim być chcę? Czy boję się swoich pragnień? Dlaczego walczę ze wszystkimi? Gryzę się w język, tłumię część mnie w środku. Jestem tykającą bombą. Żałuję tak wielu rzeczy. Potrafię tylko przepraszać, nie uczę się na błędach. Nie rozumiem samej siebie, czy mogę liczyć na to, że ktoś inny zrozumie? Możesz pytać czy jestem szczęśliwa, a ja mogę kłamać. Chcę kłamać tak długo, dopóki nie usłyszę prawdy. A może to ja powinnam był prawdziwa? Wystarczyłoby 20 sekund odwagi....