Przejdź do głównej zawartości

KOCHAĆ CIĘ

Jak mam mieć odwagę kochać Cię
W każdej chwili mogę Cię stracić
Umieram każdego dnia czekając na Ciebie
Umieram za każdym razem gdy Cię widzę
Każdego dnia uświadamiam sobie jak bardzo Cię potrzebuję
Tęsknota za Tobą odbiera mi oddech
Łamie boleśnie każdy fragment mnie
Byłeś przy mnie gdy Cię odpychałam
Boję się że nigdy Cię nie odzyskam
Odchodząc zabrałeś moje serce i duszę
Bez Ciebie jestem tylko pustą skorupą
Imitacją człowieka
Tylko Ty możesz przywrócić mnie do życia

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

CZUJĘ STRACH

 Kolejny już raz nie pozwalasz mi zasnąć. Przed oczyma cały czas mam Twoją twarz, słyszę każde Twoje słowo. Czuję strach. Burzysz moją skorupę, którą budowałam od lat. Chcesz ściągnąć moją maskę, chcesz, żebym przestała grać. Chcesz zobaczyć prawdziwą mnie, więc czuję strach. Przeraża mnie to, co czuję, nigdy nie sądziłam, że można czuć tak wiele. Czuję strach, bo budzisz moje najdziksze instynkty, budzisz moje skryte pragnienia. Czuję strach, bo nie chcę widzieć Cię za sobą, nie chcę podążać za Tobą. Chcę, żebyśmy byli obok. Czuję strach,  bo jak możemy być obok, skoro nie potrafimy nawet rozmawiać. Czuję strach, bo Cię kocham. Czuję strach, dlatego uciekam... Nie gonisz za mną. Nie chcesz? Nie jestem warta gonienia? A może... Czy Ty też czujesz strach?

inna

 Piszę, żeby odnaleźć siebie, ale kiedy się zgubiłam? Czy jestem tym, kim być chcę? Czy boję się swoich pragnień? Dlaczego walczę ze wszystkimi? Gryzę się w język, tłumię część mnie w środku. Jestem tykającą bombą. Żałuję tak wielu rzeczy. Potrafię tylko przepraszać, nie uczę się na błędach. Nie rozumiem samej siebie, czy mogę liczyć na to, że ktoś inny zrozumie? Możesz pytać czy jestem szczęśliwa, a ja mogę kłamać. Chcę kłamać tak długo, dopóki nie usłyszę prawdy. A może to ja powinnam był prawdziwa? Wystarczyłoby 20 sekund odwagi....